sp12

Lipiec, th doroczny konkurs krawędziowych [ sp12 ]

Lipiec, th coroczny zgadywanka krawędziowych krawędzi, sponsorowany przez Herman Miller, nagradza innowacje i inspirację w zawodzie dentystycznym. Incisal Edge, wiodący pakamera sp12 dla takich osób zajmujących się dentystyką, prezentuje możliwość uznania krajowego uznania dla takich osób, które włączają kreatywność i innowacje w trakcie tworzenia swej staż dentystycznej.

sp12 Nominacje zostaną przyjęte do

Nominacje zostaną przyjęte do września, tudzież zwycięzcy otrzymają nagrody w dosłownie każdej z trzech kategorii konkursowych nowej konstrukcji, praktyce przywracanej i specjalności.

każdy sp12 zwycięzca otrzyma w kolejnej kategorii projekt najbliższej przyszłości zgadywanka zachęca uczestników do stworzenia wolne miejsca pracy dla pacjentów stomatologicznych i praktyków jutra

Zachęca się wizjonerów z wszystkich dziedzin, w owym studentów z niepowtarzalnymi perspektywami, architektów zorientowanych na rozwiązania, z wyobraźnią do przebicia, i fachowców z dziedziny stomatologii z pasją do poprawy doświadczenia pacjenta. Trzej zwycięzcy zostaną opisani w zimowej edycji magazynu National Magazine .

Artykuł z kategorii sp12 | Odsłon:9